Alo118.com Üyesi Kuruluş BAYRAK ÜRETİMİ - ÇELİKONLİNE BAYRAK ÜRETİMİ
05424730101

Sosyal Medyada Biz}

Kaçırılmayacak Fırsat
Yelken Bayrak (Bayrak+Duba+Mil) : 75 TL TÜRKİYENİN HER YERİNE 4 VE ÜZERİ ALIMLARDA ÜCRETSİZ KARGO
TÜMÜNÜ GÖR

Adana Bayrak Üretimi

Adana Bayrak Üretimi

Adana Bayrak Üretimi denilince akıllara gelen önder firmayız.

Adana bayrak üretimi olarak adana başta olmak üzere tüm türkiyenin ve bir çok ülkeye bayrak üretimi hizmeti vermekteyiz.

Yelken Bayrak Üretimi:Türkiye’nin 81 iline ve  Türkiye’nin 957 ilçesine yelken bayrak üretimi yapmaktayız.Günümüz de yelken bayrak a olan ilgi her geçen gün artmaktadır.Yelken bayrak firmanın yada kuruluşun dikkat çekmesini %90 oranında  artırır.Yelken bayrak a ihtiyacınız varsa  sizlere çok yakınız bizlere reklamciadana@gmail.com veya whatsapp numaramız 0542 473 01 01 numaradan ulaşabilir ve hızlı bir şekilde tasarım talep edebilirsiniz.Yelken bayrak üretiminde her geçen gün müşteri portföyümüz artmaktadır.

Ürünlerimizde asla kaliteden vazgeçmeden ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Üretim Sürecimiz: 1-2 iş günüdür.

Kargo:Mng kargo ile kurumsal anlaşmamız vardır %70 indirimli hizmet alabilirsiniz.

Yelken Bayrak Nedir?

Yelken bayrak tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne dikkat çekmek, kampayalı ürün veya hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek için konulan üründür. Plastik dubası özel alaşımlı direği ve 120 gram raşel kumaş baskıdan oluşmaktadır.
Yelken bayrak oldukça tercih edilen bayraklardandır. Özel fikse işlemi gören kumaş yağmurdan etkilenmemektedir. Yıkanabilirdir. Solma yada renginin atması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Bayrağın özel tasarımı ile her zaman görünür olması sağlanmaktadır. Yelken bayrak firmamızca yapılan ücretsiz ve kişiye özel tasarımı ile markanızın en iyi şekilde görünmesini sağlamaktadır. Yelken bayrak tekstil baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.
Yelken bayrak Rüzgarla birlikte 360 derece hareket ederek dikkati üzerine çeker. Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliği arttırmaktadır. Yelken bayrak kurulumu hızlı ve kolaydır. Uygun fiyatlı ve yüksek kalitelidir. Yelken bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, plaj bayrağı olarak ta isimlendirilmektedir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları ; İş yerleri, Dükkanlar, Fabrikalar, Konferans Salonları, Fuarlar, Açılışlar, Benzin İstasyonları, Oteller, Restoranlar, Eczaneler, Plajlar, İddaa Bayii, Eczaneler, İletişim merkezleri, Kuaförler, Marketler,Hastahaneler,Pastaneler  ve benzeri yerlerde görülmektedir. Yelken bayraklar gösterişli ve maliyeti düşük olduğu için en sık tercih edilen bayrak türüdür.

Malzeme : Raşel,Kumaş,Duba,Direk
Baskı : Tek Yüze Dijital Baskı Çift tarafta Görünme Özeliği
Kalite : Üstün Kalite
İşçilik : Kenarları Sıcak Kesim Etrafı Çift Dikiş

Unutmayın ki Reklam Kazandırır.

Telefon:0542 473 01 01

Email:reklamciadana@gmail.com

İsteğiniz doğrultusunda  isteğinize göre ücretsiz tasarım yapılır.

YELKEN BAYRAK BASKI

Yelken bayrak üretimi firmamız tarafından özenle yapılan bir üretimdir.Yelken bayrağı talep eden firma,kuruluş,kişilerle önce hitap etmek istedikleri kısım ve kullanım amacı öğrenilir ardından firmanın logosu varsa logo istenir ardından firmanın bulunduğu konum ve öne çıkarmak istediği ürün,kampanya,slogan vs etkenler saptanarak müşterinin sevdiği renk veya renk tonları üzerinde çalışmalar yapılır ve müşteriye birden fazla seçenek sunulur.Müşterimizin talep ettiği tasarım üstünde baskı ayarları yapılarak bayraklar hazırlanır.1-3 iş günü içinde üretilerek kargoya verilir.

Adana Bayrak Üretimi olarak bayrak üretimini özenle ve kaliteli kumaş ve malzemeden üretilmektedir.

Adana Bayrak Üretimi olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.