Alo118.com Üyesi Kuruluş BAYRAK ÜRETİMİ - ÇELİKONLİNE BAYRAK ÜRETİMİ
05424730101

Sosyal Medyada Biz}

Kaçırılmayacak Fırsat
Yelken Bayrak (Bayrak+Duba+Mil) : 75 TL TÜRKİYENİN HER YERİNE 4 VE ÜZERİ ALIMLARDA ÜCRETSİZ KARGO
TÜMÜNÜ GÖR

İPE DİZİLİ BAYRAK

İPE DİZİLİ BAYRAK

İpe dizili bayraklar, siyasi partilerin, seçim zamanlarında propaganda yapabilmeleri için kullandıkları bir tanıtım şeklidir. Siyasi partilerin kendilerini halka duyurmak, reklam yapmak amacı ile kullandıkları bu bayraklar, oldukça önemlidir. Çok sayıda bayrağın, bir ipe dizilmesi ile ipe dizili bayrak adını alırlar. İpe dizili flamalar ise, genellikle yüksek yerlere asılır. Halkın rahatlıkla görebileceği ve insanların dikkatini çekeceği bir konumda bulunmaları önem taşımaktadır.
İpe dizili bayrakların üretimi ile bayrak firmaları ilgilenmektedir. Bayrak firmaları, bu bayrakları, dijital baskı ve empirme yöntemleri ile üretmektedir. İpe dizili bayraklar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

İpe Dizili Bayrakların Kullanımı

İpe dizili bayrakların, genellikle siyasi partiler tarafından kullanıldığı bilinse de başka yerlerde, başka amaçlarda da kullanıldıkları görülmektedir. Yeni açılan mağazalarda ya da çeşitli devlet alanlarında ipe dizili flamalara rastlamak mümkündür. Süsleme amacıyla kullanılan ipe dizili flamalarla, iyi derecede reklam sağlanabilmektedir.
İpe dizili bayraklara, siyasi partilerin seçimleri zamanında sıklıkla rastlanmaktadır ancak ipe dizili bayrakların kullanım alanı oldukça geniştir. Günlük hayatta da, mağazaların indirim zamanlarında, mağazaların ve yeni mekanların açılışında, düğün salonlarında ve çeşitli diğer mekanlarda ipe dizili bayraklara rastlanabilmektedir. İpe dizili bayrak ile ilgili bilgi almak için 0542 473 01 01 arayınız

17 Ocak 2015
744 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN