Alo118.com Üyesi Kuruluş BAYRAK ÜRETİMİ - ÇELİKONLİNE BAYRAK ÜRETİMİ
05424730101

Sosyal Medyada Biz}

Kaçırılmayacak Fırsat
Yelken Bayrak (Bayrak+Duba+Mil) : 75 TL TÜRKİYENİN HER YERİNE 4 VE ÜZERİ ALIMLARDA ÜCRETSİZ KARGO
TÜMÜNÜ GÖR

Yelken Bayrak Üretimi

Yelken Bayrak Üretimi

Yelken Bayraksız İşletme Kalmasın
Yelken Bayrakta görülmemiş kampanya yelken bayrak+bayrak mili+bayrak dubası =70TL
YELKEN BAYRAK

Yelken Bayrak Üretimi

 

Reklam veya tanıtım yapılacak alanlarda kullanılmakta olan yelken bayrak üretimi konusunda her zaman en başarılı firmalardan biri olan firmamız özellikle kaliteli malzemelerde ürettiği bayrakları ile uzun süreli bir kullanım olanağı sunabilmektedir. Bu tür bayrakların özelikle dış mekânlarda kullanılacağını bilen firmamız güneş, yağmur, sıcak veya soğuk gibi etkenlerden etkilenmeyen özel kumaşlar kullanmaktadırlar.

Aynı zamanda sabitleme için kullanılan özel dubası ve özel alaşımlı direği ile takım olarak üretilmekte olan bu ürünlerimiz çoğu zaman insanların dikkatlerini çekmek veya herhangi bir ürün ile hizmet tanıtmak istenen alanlarda kullanılmaktadır. İstenen her türlü basının yapılabildiği bu ürünlerde çok başarılı işlemler yapmakta olan firmamız özellikle müşterilerimizin istedikleri her türlü detayı tam anlamı ile yerine getirmektedir.

Yelken Bayrak Üretimi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında birçok kez üretim yapmış olan firmamız özellikle müşterilerinin isteklerinin ilk seferde karşılanabilmesi için gerekli tüm hassasiyeti tam anlamı ile göstermektedir. Yelken bayrak üretimindeHazırlanan bayrakların kullanıldığı alanlarda sabit kalabilmesi ve herhangi bir darbe veya rüzgâr ile yıkılmaması için kullanılan dubalar yeterli ağırlıkta üretilmektedir. Bu sebeple müşterilerimiz kendileri için özel olarak hazırlanan bu ürünleri gönül rahatlığı içinde kullanabilmektedirler.

Aynı zamanda kullanılan kaliteli kumaşı ve canlı renklerde yapılan baskıları ile bulunduğu ortamda insanların dikkatini çok kolay bir şekilde çeken yelken bayrak modellerimiz her zaman en uygun fiyatlar ve en yüksek kalite ile üretilmektedir. Her alanda kullanıma uygun yapıları vefarklı ebatlarda üretilebilme olanağı sebebi ile birçok kişinin tanıtım alanlarında akıllarına gelen ilk ürün olan yelken bayraklar aynı zamanda firmamızda da en çok ilgi çeken ürünlerin başında gelmektedir.

Tanıtımların En Özel Unsurları Yelken Bayraklar

Alınan tüm siparişlerin en kısa zaman içinde hazır olabilmesi için gerekli tüm işlemleri hızlı ve kaliteli bir şekilde yapan çalışanlarımız özellikle yüksek kalite anlayışları sebebi ile kaliteden ödün vermeyen kişilerin her zaman için firmamızı seçmelerini sağlamaktadırlar. Müşteri ilişkilerinde her zaman karşılıklı saygıyı gözetmekte olan firmamız tüm üretimlerde beklentileri karşılamak için tüm olanaklarını seferber etmektedir. Bu sebeple birçok kişi yelken bayrak üretimi konusunda bizleri seçmenin en doğru karar olduğunu düşünmektedirler.

 

Ürünlerimiz iç ve dış mekan kullanımına uygundur. Alüminyumdan oluşan sağlam bir portatif de monte gövdesi bulunmaktadır.20 lt. plastik şemsiye bidonu vardır. Dijital baskı için kullanılan bayrak bezi oldukça kalitelidir.

Mutlaka firmamızdan fiyat sorunuz, baskı kalitemize göre yelken bayrak fiyatını piyasa değeri ile karşılaştırdığınızda farkı görecekseniz.

Türkiye’nin talebinin %40 nı karşılamanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz.Bunu başarıyı siz değerli müşterilerimize borçluyuz.

REKLAM KAZANDIRIR

Ortalama Üretim Sürecimiz:3-4 iş günüdür.

Email:reklamciadana@gmail.com

Telefon:0542 473 01 01

BAYRAKLARIMIZ FİRMANIZIN GÖZÜ OLACAK !!!

 

17 Ocak 2015
6.851 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN