Alo118.com Üyesi Kuruluş BAYRAK ÜRETİMİ - ÇELİKONLİNE BAYRAK ÜRETİMİ
05424730101

Sosyal Medyada Biz}

Kaçırılmayacak Fırsat
Yelken Bayrak (Bayrak+Duba+Mil) : 75 TL TÜRKİYENİN HER YERİNE 4 VE ÜZERİ ALIMLARDA ÜCRETSİZ KARGO
TÜMÜNÜ GÖR

Kartvizit

Kartvizit

Günümüzün gelişmiş bilgisayar teknolojisine rağmen bu küçük kağıtlar iş adamları için hala oldukça önemli bir yere sahip. Kartvizitler aslen başka bir kişiye iş, ünvan ve iletişim bilgilerini vermek amacıyla bastırılır; ancak bundan çok daha fazlasıdır. Bugün Linkedin’de iş çevrenizle hızlı ve etkili bir biçimde bağlantı kurabilirsiniz ancak kartvizit bunun ötesinde kurumsallığı ve ciddiyeti belirtir. Diğer bir faydası da, elbette, iş dünyasına özel etkinliklerde diğer insanlarla bağlantı kurmanızı sağlamasıdır.

Kullanılan Sektörler:

AVUKAT KARTVİZİT,AŞÇI KARTVİZİT,TAKSİ KARTVİZİT,TERZİ KARTVİZİT,DÖNERCİ KARTVİZİT,ECZANE KARTVİZİT,KUAFÖR KARTVİZİT,EMLAKÇI KARTVİZİT,ÖĞRETMEN KARTVİZİT,MAĞZA KARTVİZİT,DOKTOR KARTVİZİT…. KISACASI A DAN Z YE TÜM MESLEKLER KARTVİZİT İHTİYAÇI DUYAR.

 

Kartvizit Kullanım Alanları

Günümüzde ilk kez kartvizit bastıranlar bunları çoğunlukla önce yakın çevresine dağıtır. Kartvizit artık kişinin belki yıllar boyunca mücadelesini verdiği başarısını temsil etmektedir; dahası o kişinin imzası haline gelir. Kartvizitinizi birçok amaç için kullanabilirsiniz. Bu kullanım alanları kiminle iletişime geçtiğinize göre değişmektedir.

Eğer müşteriyle iletişime geçecekseniz karşınızdaki kişiye kartvizitinizi vermeniz sizin ve iş yerinizin akılda kalmasını sağlayacaktır. Müşterinin başka müşterileri çekebilme ihtimali varsa birden çok kartivizt vermeniz daha avantajlı olacaktır. Müşterileriniz kartvizitte yazan iletişim bilgileriniz sayesinde size özel olarak ulaşabilme imkanını elde etmiş olurlar. Siz de bir yandan profosyonel bir imaj çizerken diğer yandan müşteriyle yakın temas haline geçersiniz.

Kartvizitlerin diğer bir kullanım alanı iş yaptığınız sektördeki diğer meslektaşlarınızla olan iletişiminizdir. İş adamlarının ve girişimcilerinin büyük ilgi gösterdiği fuar ve sunumlarda kartvizitler adeta havada uçuşmaktadır. Fırsatların nereden geleceği belli olmaz ve bu fırsatları kaçırmamak için herkesle iletişim halinde bulunmanız en iyisidir. Siz de bu tür etinliklerde size bırakılan kartvizitleri işinizi büyütmek veya yeni fırsatlar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Ve son olarak başarınızda yalnız değildiniz, değil mi? İşleri büyütmek daha çok çalışana ihtiyaç duymak demektir. Çeşitli etkinliklerde sizinle bu amaçla iletişime geçecek insanlara açık kapı bırakmanın en iyi yolu kartvizitinizi vermektir. Bu, ne olumlu ne de olumsuz bir davranıştır. Sizinle iletişime geçen kişiden CV’sini isteyip onu daha sonra değerlendireceğinizi söylemenin kibar bir yoludur. Ayrıca kartvizitiniz sizinle çalışmak isteyen kişide şirketiniz hakkında ilk izlenimi uyandıracaktır. Özensiz bir kartvizit iyi bir adayı kaçırabilir bile.

ADANA KARTVİZİT,MERSİN KARTVİZİT,GAZİANTEP KARTVİZİT,KONYA KARTVİZİT,HATAY KARTVİZİT,KAYSERİ KARTVİZİT DENİLİNCE AKILLARA GELEN ÖNCÜL FİRMA OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

17 Ocak 2015
902 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN